Firma DARKAT jest jednym z pionierów wprowadzających markę HYUNDAI na polski rynek. W 1991 roku nawiązaliśmy współpracę z pierwszym oficjalnym importerem tych samochodów jakim był "Polmozbyt" w Łodzi. Mimo niestabilnego w ostatnich latach rynku samochodowego, udało się nam jako jedynej z tego grona firmie nadal istnieć w strukturach Hyundai Motor Poland. Uwieńczeniem tej działalności było przyznanie Darkatowi miana Dealera Dziesięciolecia.

Z początkiem 2012r. w miejscu spalenia salonu oraz serwisu na ul. Gdańskiej 10 powstał zupełnie nowy obiekt spełniający wszystkie standardy jakie nałożył Hyundai Motor Europe.

Oferujemy w nim cała gamę nowoczesnych i niezawodnych samochodów osobowych, terenowych i dostawczych. Zachęcamy potencjalnych nabywców atrakcyjnymi formami kredytowania, umożliwiamy pozostawienie starego samochodu w rozliczeniu przy zakupie nowego, oferujemy możliwość montażu instalacji gazowej włoskiej firmy BRC. Umożliwiamy zawarcie ubezpieczenia na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Pracownicy naszego serwisu należą do najbardziej doświadczonych w sieci, gwarantują profesjonalne wykonanie każdej naprawy czy przeglądu. Dysponują nowoczesnym wyposażeniem, oraz nieograniczonym dostępem do oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, dostępnych w bardzo krótkim czasie.

Zapraszamy do odwiedzenia salonu i skorzystania z atrakcyjnych rabatów.